Média

Kožuchy, kožúšky, kožušiny v šatníku známych osobností ...

Hodnota a jedinečnosť kožuchov pretrváva dlhé desaťročia. 

Tento luxusný kúsok oblečenia žene neskutočne pristane, je jedinečný a lichotí krivkám každého veku. Niet pochýb, že kožušiny a ich módne spracovanie dýchajú výnimočnosťou a preto neodmysliteľne patria do šatníka každej ženy, ktorá chce vyzdvihnúť svoju osobnosť. 

Objatiu kožušinového luxusu značky VALENTINA podľahli aj tieto známe osobnosti :

MARIANNA ĎURIANOVÁ

Marianna Ďurianová
Sympatická televízna moderátorka je známa nie len svojou úspešnou prácou v médiách, ale aj svojim vynikajúcim módnym vkusom.

Vždy sa riadi aktuálnymi trendami, ktoré vie svojej postave a osobnosti dokonale prispôsobiť. Neustále prekvapuje svojimi horúcimi elegantnými či extravagantnými módnymi novinkami, ktoré prezentuje s patričnou noblesou.

Netají sa svojim  pozitívnym vzťahom k pravým kožušinám. 

Niet sa čo diviť, že zavítala aj k nám...

MICHAELA ČOBEJOVÁ

Michaela Čobejová
Obľúbená slovenská herečka robí v poslednom čase okolo seba poriadny rozruch.

Stále usmiata, vkusne nahodená a príjemne pôsobiaca žena výrazne zmenila svoj imidž. Podstúpila zoštíhľovací program a je vidno, že vyzerá skutočne úžasne. 

Aj keď veľa času venuje svojej dcérke, rodine a práci, naplno je vyťažená nielen v seriáloch, ale aj v divadle a dabingu, navyše sa venuje aj vydavateľskej a producentskej činnosti, vždy si nájde kúsok času na seba. 

Navštívila nás so svojou malou dcérkou Táničkou a vyskúšala si niekoľko vkusných kožúškov a doplnkov,  z ktorých si nakoniec aj vybrala..

Súťaž s časopisom Šarm

Milé čitateľky Šarmu, myslite už trochu aj na seba. V hektickom čase upratovania a zháňania darčekov sa na chvíľu zastavte, dajte si kávičku nad Šarmom a pošlite esemesku. Vaša snaha nebude márna. Šesť z vás si rozšíri šatník o vzácny, teplý a hebký módny hit značky Valentina.

Kliknite na kozuchy.pdf, poslite SMS-ku a vyhrajte niektorý z trendových kúskov značky Valentina.

kozuchy.pdf