Profil

             VALENTINA - značka predstavujúca pravé kožuchy a kožušiny 

Vítame Vás na stránke valentina.sk, ktorá predstavuje svoj novootvorený E-SHOP ponúkajúci pohodlnú  možnosť jednoduchého nákupu nápaditých a šmrncovných luxusných kúskov značky VALENTINA.

Obohaťte svoj šatník o kožuchy i kožušinové doplnky a staňte sa výnimočnou vďaka ich hodvábnej hebkosti, vysokej hrejivosti a nádychu luxusu..

Kožuchy a kožušiny majú dlhšiu históriu ako ktorýkoľvek iný materiál, z ktorého si kedy ľudia vyrábali svoj odev. Už pred desiatkami rokov sa stal zbožňovaným kúskom ženskej garderóby a dodnes predstavuje nadčasovú krásu, ľahkosť a trvalú investíciu, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy. 

V dnešnej dobe sa tradične známe kožušiny do tvrdej zimy, ktoré si zachovávali sfarbenie zvierat striedajú s veľkou módnou fantáziou. Spracovanie kožušiny je odľahčené častým využitím pruhovania spojeného napríklad s úpletmi čím vznikajú zaujímavé vzory i tvary. Hra s nápadmi a farbami nemá hranice. 

Široké, úzke, dlhé, krátke, výstredné i konzervatívne, jednoduché či bohato vypracované. Všetky kožuchy sú ORIGINÁLNE a JEDINEČNÉ. 

Kožušinové kabáty, vestičky, pončá i šáliky predstavujú najväčšie módne vychytávky tohtoročných chladných mesiacov a sú absolútnym hitom svetových módnych domov. 

Kožušiny sú proste všade! Ak máte v šatníku veľa kože a kožušín, máte vyhraté. Pohrajte sa s fantáziou a kombinujte ich s ktorýmkoľvek kúskom oblečenia. 

Tento nesmrteľný materiál a jeho neustály vývoj farieb, veľkostí, tvarov, doplnkov i meniacich sa strihov, lichotí všetkým ženským krivkám.

Neváhajte a vyberte si z ponuky jedinečných a luxusných kúskov značky VALENTINA.

... ZAMILUJETE SA NA PRVÝ DOTYK ...